Doradztwo podatkowe REJESTR

Doradztwo
podatkowe

Dokładna analiza podatkowych strategii rozwoju firmy ... więcej

Zakładanie
firmy

Rejestrowanie i wyrejestrowanie działalności gospodarczej więcej

Sporządzanie
sprawozdań

sprawozdań GUS więcej

O nas

Nasze biuro rachunkowe działa na rynku od 1996 roku. Główną dziedziną naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług z zakresu podatków, księgowości i rachunkowości.

Zanim podejmiesz decyzję o współpracy z biurem sprawdź czy osoba podająca się za doradcę podatkowego

·         posiada wysokie kwalifikacje potwierdzone wpisem na listę doradców podatkowych,

·         jest członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych, która czuwa nad prawidłowym wykonywaniem zawodu,

·         posiada dowody podnoszenia swoich kwalifikacji, co gwarantuje znajomość aktualnie obowiązującego prawa podatkowego,

·         posiada polisę obowiązkowego ubezpieczeniu OC ,

·         sporządzaną dokumentację podpisuje własnym nazwiskiem, z podaniem identyfikujących go danych, co daje pewność gwarancji odpowiedzialności doradcy,

 

Tylko licencjonowany doradca podatkowy może występować jako pełnomocnik w postępowaniu podatkowym i kontrolnym przed organami skarbowymi, a także w postępowaniu administracyjnym przed NSA

Doradcę Podatkowego obowiązuje zachowanie tajemnicy zawodowej, także po zakończeniu obsługi klienta z której może go zwolnić jedynie sąd.

Od samego początku istnienia firmy skupiamy się na ciągłym doskonaleniu i podwyższaniu jakości świadczonych usług. Takie podejście pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu klientów.

Jeśli szukasz taniego biura, które za niskie wynagrodzenie byle jak obsłuży Cię po łebkach to - źle trafiłeś.

My staramy się wykonać naszą pracę jak najlepiej potrafimy i oczekujemy od Ciebie że docenisz to  i odpowiednio wynagrodzisz .

 

 

Jeżeli chcesz bezpiecznie prowadzić swoje interesy powierz prowadzenie swoich rozliczeń podatkowych  zaufanym osobom, jakimi właśnie jesteśmy. Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania naszej firmy. Kładziemy nacisk na poprawność ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, co pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa podatkowego klientów. Dokładnie weryfikujemy każdy dokument księgowy, przez co zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług.

 

 

Budowany przez wiele lat zespół, składający się z kilku wysokiej klasy fachowców to nasz największy atut, dzięki któremu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet największych, a co za tym idzie - najbardziej wymagających klientów.

Obsługujemy firmy każdej wielkości, począwszy od jednoosobowych działalności gospodarczych, poprzez spółki osobowe , kapitałowe i fundacje.

 

Nasz zespół prowadzi wykwalifikowany doradca podatkowy, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych w zakresie rachunkowości i kontroli finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu,  który służy radą w rozwiązywaniu problemów związanych z zawikłanymi przepisami prawa, zarówno podatkowego jak i  w kwestiach ogólnych, związanych z funkcjonowaniem firm.Wykorzystywane przez nas nowoczesne techniki i metody działania pozwalają w znacznym stopniu przyspieszyć pracę, zapewniając utrzymanie wysokiego poziomu naszych usług.

 

W kontaktach z klientami wykorzystujemy aplikację BRinfo.pl -nowoczesną platformę komunikacji biura rachunkowego ze swoimi klientami, wykorzystującą technologie internetowe.
Umożliwiamy w ten sposób klientom biura szybki dostęp do informacji przekazywanych przed biuro 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca.

 

Wszystkim naszym klientom zapewniamy możliwość reprezentowania ich przed urzędami, w czasie kontroli skarbowych, postępowań odwoławczych oraz przed  sądami administracyjnymi


Współpraca z renomowanymi kancelariami adwokackimi, notarialnymi oraz biurami tłumaczeń pozwala nam na znaczne uproszczenie i przyspieszenie procesów zakładania firm, dokonywania zmian w statutach oraz wprowadzania w życie wszelkich prawnie wiążących decyzji.


 

W związku ze zmieniającymi się przepisami pracownicy biura rachunkowego cyklicznie uczęszczają na liczne kursy i szkolenia w zakresie:

  • rachunkowości
  • kontroli finansowej
  • podatków
  • kadr
  • płac
  • ZUS

oraz na bieżąco śledzą specjalistyczną prasę. Mają także zapewniony dostęp do portali o profilach wykorzystywanych w codziennej pracy.

Jesteś tutaj: Strona główna > O nas   >